Jestę reżyserę czyli zapraszamy na pierwszy filmik z podróży!

Tęskniliście?
Spam fejsbukowy przypominał co chwilę o nadchodzącym festiwalu Włóczykijki i stresie z nim związanym. Przypomnienie ważna rzecz, bo z kilkoma z Was udało się spotkać. Co do stresu natomiast – był zbędny zupełnie. Festiwal był boski, fantastyczny, najlepszy. Dziewczyny – organizatorki zaopiekowały się nami totalnie (tak bardzo, że na koncertowy after mieliśmy ogarniętą nianię dla Świata, więc wierzcie mi – lepiej być nie mogło 😀 ) ! Poza tym posłuchałam Hugo-Badera i zakochałam się po uszy. Samo czytanie go to totalna przyjemność, ale spotkanie na żywo…! WOW! Co to jest za człowiek <3 Tak więc wiecie… kiedyś był Kuba Molęda z LO 27, potem Brad Pitt a teraz czas na miłość do Jacka Hugo-Badera. Jeszcze tylko fotę powieszę nad łóżkiem i znów będę miała 16 lat.

W Barlinku byłam od piątku do niedzieli. Obejrzałam świetne prelekcje, zajawiłam się mnóstwem kierunków, poznałam wspaniałych ludzi. Olbrzymią przyjemnością była również moźliwość opowiedzenia o tym co moje, bliskie. O przygodach w podróży, krajach, które odwiedziliśmy, o tym jaki ze Świata kompan.
Na zakończenie swojej prelekcji przygotowałam filmik o naszej tajlandzko-laotańskiej podróży. Dajcie się zabrać na chwilę w tamte rejony! Niech Świat będzie Waszym przewodnikiem.

With love.


Skomentuj. Wejdź ze mną w dialog. Rozmowa jest dużo bardziej satysfakcjonująca niż monolog.

Udostępnij czy lajkuj, whatever. Ponoć to istotne dla rozwoju bloga. Dla mnie? Ważniejsze to co napisałam powyżej.

2 Comment

  1. Emilia says: Odpowiedz

    Cześć, miałam dziś okazję poznać Twoja mamę, przesympatyczna kobietka ! Pozdrawiam

    1. honyte says: Odpowiedz

      Cześć!! O super!!! Dobrze kojarzę,że nasze mamy razem pracują? Pozdrawiam również!

Dodaj komentarz

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial