Generali – firma, która przyznaje się do błędu i nie zamierza go naprawiać.

Bez tytułu

Pamiętacie post, w którym opisywałam nasze koszmarne przygody zdrowotne i walkę z firmą Generali?

Jeśli nie, to zapraszam TUTAJ !!!

Jako, że odpowiedź od firmy dostałam w dzień wylotu na Teneryfę, zapomniałam zupełnie o tym by poinformować Was jak zakończyła się sprawa 🙂

Dziś pewna, nie ujawniająca swojego imienia, Pani skomentowała tamten post, w sposób kompetentny i rzeczowy,

Bez tytułu

czym przypomniała mi o tym zaniedbaniu.

Już spieszę z wyjaśnieniami.

Firma przyznała się do tego, że : „sposób obsługi Pani zgłoszenia był zdecydowanie sprzeczny z przyjętymi przez naszą firmę standardami”, zdają sobie sprawę, że  sytuacja była niekomfortowa i stresująca i, że „powstałe niedogodności były konsekwencją braku zachowania wewnętrznych procedur i standardów przez naszych konsultatnów”. ( Oryginał pisma wrzucam poniżej).

generali

generali 2

Zaproponowałam firmie, by w ramach rekompensaty ubezpieczyła mnie i Światka na rok, na wyjazdy zagraniczne. Skoro  Generali twierdzi, że zaistniała sytuacja była jednorazową pomyłką i to jak zostaliśmy potraktowani nie jest typowym, standardowym sposobem obsługi klienta – miałaby okazję to udowodnić. Firma nie podjęła wyzwania. Jako profesjonaliści, biorący pełną odpowiedzialność za to, że zawalalili i wyrażający skruchę… przysłali mi walizkę.

17349526_1848569762024021_1196993139_o

Mam nadzieję, że Świata mina wystarczająco wyraża nasz stosunek do tego prezentu – żenada.

Ps. Na Teneryfie ubezpieczała nas firma Hestia. W momencie, w którym potrzebowałam lekarza dodzwoniłam się do nich w trakcie kilku sekund. Po przeprowadzeniu wywiadu dotyczącego stanu zdrowia od razu zostałam przełączona do działu medyków, którzy mówili mi co i jak robić by poradzić sobie z zaistniałą sytuacją do czasu, gdy pojawi się lekarz, a ten był w naszym domu po około półttorej godziny. Dodatkowo nie musieliśmy pokrywać kosztów wizyty (Firma Generali twierdziła, że trzeba będzie pokryć taki koszt a oni później zwrócą pieniądze) ani leków.

2 Comment

  1. Bo klient jest „najważniejszy” jak często się to jeszcze mija z prawdą.

    1. honyte says: Odpowiedz

      niestety!

Dodaj komentarz

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial